Eğitim Yönetimi Araştırmaları

11. Ulusal Eğitim Yönetimi Kongresi’nde sunulan bildirilerin yazarları, kongrede sundukları bildirileri gözden geçirerek kitap formatına getirmiş “Eğitim Yönetimi Araştırmaları” başlıklı e-kitapta, kitap bölümü olarak basılması için başvuruda bulunmuş ve gönderilen aday çalışmalar hakem sürecinden sonra, otuz beş ayrı bölüm olarak bu kitap kapsamında yayımlanmıştır.

Eğitim Yönetimi Araştırmaları e-kitabını indirmek için tıklayınız.

Bu kitabın yayımlanmasında tüm desteği veren en başta Pegem Akademi ve çalışanları olmak üzere, EYED-DER Yönetim Kurulu’na, bu kitap için hem zaman ayıran hem de bize rehberlik eden Serkan Koşar’a, çalışmalarıyla bu kitaba katkı sağlayan tüm yazarlara ve diğer emeği geçenlere teşekkür ederiz.

On ikincisi 11-13 Mayıs 2017 tarihleri arasında Başkent Üniversitesi işbirliğiyle Ankara Kızılcahamam’da uluslararası olarak düzenlenecek olan 12. Uluslararası Eğitim Yönetimi Kongresi kapsamında da bu kitap çalışması sürdürülecektir. Bu kapsamda sizlerden her türlü görüş ve önerinizi bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz.

Alanımızın en kapsamlı kongresi olan Eğitim Yönetimi Kongresi gelecek yıllarda etkinliklerini artırarak gelişimine devam edecektir. 2017 Mayıs ayında Kızılcahamam’da görüşmek üzere.

Editörler:

Kadir Beycioğlu
Niyazi Özer
Didem Koşar
İdris Şahin

Scroll to Top